En İyi Türk Hosting Firması Güzel Hosting

tarafından
794
En İyi Türk Hosting Firması Güzel Hosting

En iyi hosting firması Güzel Hosting, 2008 yılından beri var olan kurumsallaşmış sektörün en öncü şirketlerinden biridir. 200.000’ den fazla web sitesi barındırmaktadır. En uygun ücretlerle en iyi hizmeti vermeyi misyon haline getirmiştir. 365 gün, 7/24 sizinle olan sorularınıza en hızlı şekilde yanıt veren, anında çözüm üreten bir destek birimine sahiptir.

Müşterilerine değer veren en iyi hosting firmasi Güzel Hosting, web hosting hizmetlerinde iade garantisi sunmaktadır. %99 uptime oranıyla en iyi performans garantisini veren Güzel Hosting’in asıl uptime ortalaması, %99.8’in üzerindedir. Sunucunuzun her daim çalışır durumda olduğunu kanıtlamaktadır.  İşinde en iyi ama her daim öğrenmeye açık, şeffaf çalışanlarıyla güveni esas alır.

Güzel Hosting’ in Verdiği Hizmetler Nelerdir?

En iyi hosting firması olan Güzel Hosting, yaptığı kampanyalar ile müşterilerine olanak sağlamaktadır. Uzman kadrosu ile birlikte, içerisinde; alan kaydı adı, Windows hosting, radyo hosting, sanal sunucu paketleri, kiralık sunucular, alan adı transferi, kurumsal hosting,  e-mail hosting, ssl sertifikaları, Linux hosting, WordPress hosting ve sunucu barındırma gibi geniş kapsamlı hizmetler sunmaktadır.

En iyi hosting firması olan Güzel Hosting

En iyi hosting firması olan Güzel Hosting

1- Web Hosting

Web siteleriniz için en iyi performans odaklı ve kaliteli hosting paketleri sunmaktadır.

2- Reseller Hosting

Çok sayıda sitenizi barındırmanıza olanak sağlamak ile birlikte hosting satışı için reseller paketleri sunmaktadır.

3- Sanal Sunucu

SSD diskli sanal sunucular ile birlikte elde edilebilecek en üst düzey performansı sunmaktadır.

4- Radyo Hosting

Yüksek uptime ile kesintisiz yayın sunan radyo hosting paketleri sunmaktadır.

Neden Güzel Hosting Tercih Edilmeli?

En iyi hosting firması Güzel Hosting, fiyat performans odaklı çalışarak en iyi hizmeti en uygun fiyata alabilmenizi sağlar. Güvenilir hizmet politikası ile her daim sizin yanınızdadır. En ufak sorun veya soruda anında çözüm üreten, sadece web hosting alanında uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir.

Her kullanıcı sunucuda ki diğer tüm kullanıcılardan izole şekilde çalışmaktadır. Imufiny360 ile, web siteleriniz bot saldırıları gibi pek çok zararlı erişimden korunmaktadır. ImufinyAV+ ile, web sitelerinize yüklenebilecek zararlı yazılımlar başarı ile temizlenmektedir. Uptime garantisi ile sitelerinizin her daim açık kalmasını sağlamaktadır. Kendilerine ait özel sistemleri bulunmaktadır.

Neden En Güvenilir Hosting Şirketi?

En güvenilir Türk Hosting şirketi olan Güzel Hosting, her an aldığı önlemler ile müşterilerin yanındadır. Hesabınıza erişim yetkileri yalnızca yasal sözleşme ile çalışan elemanlarda bulunmaktadır. Yönetim paneli ve sunucu şifreleri tamamen rastgele oluşturulmakta ve sadece ofis içi kullanım için hazırlanan yedekli ofis sunucularında saklanılmaktadır.

Lisanslı yazılımlar kullanılan bilgisayarlar ile çalışmaktadır. Sistemleri sayesinde izinsiz girişi anında tespit eder ve müdahale ederler. Her türlü tedbiri alarak verilerinizi korurlar. Sizde SEO Analiz Google Sıralama Yarışması sponsorları arasında bulunan ve en güvenilir hosting hizmetlerini sağlayan Güzel Hosting ile çalışmayı tercih edebilirsiniz. https://www.guzel.net.tr