Ayhan Karaman SEO Eğitimi ve SEO Kitabı İle Öncü!

tarafından
354
Ayhan Karaman SEO Eğitimi ve SEO Kitabı İle Öncü!

Ayhan Karaman SEO eğitimi ile siz de çevrim içi dünyada güçlü ve kaliteli web çözümlerine ulaşabilirsiniz. Hazırladığınız içeriklerin kaliteli ve hedefine uygun düzeyde olmasını istiyorsanız, Ayhan Karaman Online SEO eğitimi ile tanışma zamanınız gelmiş demektir. Peki, Ayhan Karaman kimdir ? Bu ünlü web dehası ile çalışmak size neler katar?

Ayhan Karaman Kimdir?

SEO ve web çözümleri konusunda hem yurt içi hem de yurt dışı projeleri ile sayısız başarı elde eden bir web uzmanı ile çalışmak, çevrim içi dünyada güçlü olmanıza yardımcı olacaktır. Türkiye’nin en önemli web projelerinde yer alan Ayhan Karaman kitap ve projeleri ile sektörün bilinen bir ismidir.

Birebir, çevrimiçi ve uygulamalı SEO eğitimi veren ünlü web dahisi Karaman, Site Destek dijital performans ve reklam ajansının da kurucusudur. Danışmanlık verdiği sayısız web projesi ile dünya devleri ile yarışan Ayhan Karaman Telegram başta olmak üzere çok sayıda sosyal medya platformunda aktif yer almaktadır.

Türkiye’nin en önemli web uzmanı Karaman, 1985 yılında Samsun’da dünyaya gelmiştir. Karaman İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde aktif projelerde yer almaktadır. Ailesi ile Samsun’da yaşamaya devam eden Karaman, Turkcell, Nokia ve Koç Holding gibi büyük firmalarda başarılı projeler gerçekleştirmiştir.

Ayhan Karaman SEO Kitabı

Ayhan Karaman SEO Kitabı

Ayhan Karaman SEO Kitabı

“Oyunu kurallarına göre oynamaya hazır mısın?” Başlığı ile satışa sunduğu ve ömür boyu güncelleme ile video eğitimlerine katılım hakkı tanıdığı o meşhur SEO kitabı! SEO Analiz Google sıralama yarışması sponsorları arasında yer alan Ayhan Karaman ilk 5 yarışmacıya SEO kitabı hediye edeceğini açıkladı.

Ayhan Karaman SEO Eğitimi Nedir?

Ayhan Karaman her zaman mütevazi tavırları ile dikkat çeken bir web dahisi olmuştur. Gerek sosyal medyada gerekse Ayhan Karaman SEO kitabı içerisinde, gelişmeye odaklanan Karaman, SEO ve web dünyasının çalışan insanlara ihtiyacı olduğunu vurgulamaktadır. Peki, uygulamalı SEO eğitimi nedir? Nereden alınır?

www.sitedestek.com kurucusundan alacağınız bu özel uygulamalı SEO eğitimi hem site içi hem de site dışı SEO çalışmalarınızı organize etmenizi sağlamaktadır. Bunu yaparken, üzerinde çalıştığınız bir web projesini de uygulama alanı olarak kullanabiliyorsunuz Böylece öğrenirken uyguluyor, uygularken pekiştiriyorsunuz. Tabi ki sonunda kazanan siz ve kıymetli web projeniz oluyor.

1 – Ayhan Karaman SEO Eğitimi Ne Kadar?

Günümüzde SEO eğitimi ücretsiz birçok video anlatım ve PDF doküman olarak da sağlanabilmektedir. Fakat SEO çalışmaları site içi, site dışı ve site alt yapısı ile ilgili olmak üzere çok sayıda etkene sahiptir. Tüm bunların bir arada bulunduğu bir uygulamalı SEO eğitimi ise oldukça faydalı olacaktır.

Ücretsiz SEO eğitimi alan birçok kişi, öğrendiği bilgileri web projelerinde uygulamada zorluk çekmektedir. Ayhan Karaman SEO eğitimi sayesinde öğrendiğiniz bilgileri projelerinize uygulamanız da oldukça kolay olacaktır.

2 – Ayhan Karaman SEO Eğitimi İçeriği Nasıldır?

Türkiye’nin en büyük ve başarılı projelerine imza atan Karaman, öğrencileri ile adeta bir dostluk kurmaktadır. Karaman, eğitim sonrasında iletişimini devam ettirdiği öğrencilerinin yeni pojeleri ile web dünyasına büyük katkılar sağlamaktadır. SEO kavramını sadece içerik olarak tanımlamayan Ayhan Karaman SEO eğitimi içerisinde çok sayıda kavramı bir araya getirmektedir. İşte, Uygulamalı Google SEO Eğitimi ana başlıkları:

  • Site İçi SEO Çalışmaları ( SEO, anahtar kelime araştırması, başlıklandırmalar, meta açıklamaları, marka dizinleri, etiket yapısı, içerik hazırlama ve linklendirmeler)
  • Site Dışı SEO Çalışmaları (Backlink çalışmaları, zararlı bağlantı belirleme ve temizlik süreci, rakip ve sektör analizi, SEO performansını artırma çalışmaları)
  • Teknik Alt Yapı Çalışmaları
  • SEO Analiz ve Geliştirme Çalışmaları
  • SEO Uyumlu Web Projeleri Oluşturmaya Yardımcı Araç ve Yazılımların Kullanımı (Semrush, Ahrefs vb.)

3 – SEO Kardeşliği İlkesi ile Omuz Omuza Bir Öğrenme Süreci

Siz de geleceğin mesleklerinin online ortamlarda olduğunu düşünüyorsanız, SEO kardeşliği ilkesine sahip olan bu özel insan ile çalışma fırsatı bulmalısınız. Geleceğe ışık dolu gözlerle bakan Karaman, sıfırdan zirveye ulaşmış önemli web uzmanlarının başında gelmektedir.

“Rakip değil, meslektaş!” ilkesi ile web dünyasında birlikteliğin önemini vurgulayan Karaman, geleceğin web uzmanlarını yetiştirmeyi hedeflemektedir. Siz de hem kendi projelerinizde hem de hizmet verdiğiniz projelerde başarı elde etmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken www.ayhankaraman.com web adresini ziyaret etmek ve Ayhan Karaman SEO Eğitimi sayfasını incelemek.

4 – Ayhan Karaman Online SEO Eğitimi Size Ne Katar?

Siz de bir web projesi hayaline sahipseniz, bu hayali gerçekleştirmek için Ayhan Karaman SEO Eğitimi alabilirsiniz. Fiziksel bir ortamda uzun saatler boyunca sadece teorik eğitim almak ise size sadece ön bilgi sağlayabilir. Alacağınız online SEO eğitimi ile siz de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Uygulamalı Online SEO Eğitimi almak size başarıyı getirecektir. Sitenizin eksiklerini ve iyi yönlerini görebileceğiniz bu eğitim ile hem site içi hem de site dışı güçlendirme çalışmaları yapabilirsiniz. Aldığınız eğitim sonunda kaliteli içerik üretmenin değerini bizzat deneyimleyebilirsiniz. Öğrendiğiniz her bilgiyi projenize uygulayarak başarıyı adım adım yaşayabilirsiniz. Üstelik bu eğitim ile Ayhan Karaman gibi usta bir ismi de ömür boyu destekçiniz haline getirmiş olacaksınız.