Hosting.com.tr ile Siteniz Güvende

tarafından
824
Hosting.com.tr ile Siteniz Güvende

Hosting.com.tr firması kullanıcıların bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarını karşılar. Firma yalnızca bununla sınırlı kalmaz aynı zamanda internet servislerini herkes için ulaşılabilir kılar, network ve altyapı çalışmalarına gereken titizliği göstererek son teknoloji ile çalışmalarını yürütür. Son derece profesyonel nitelikte çalışan firma 2004 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Firma kurulduğu günden bugüne değin tüm ürün portföyünü kullanıcıların ihtiyacına göre belirleyerek kişisel gereksinimlere en iyi çözümü sunmuştur. Kullanıcıların farklı alanlarda yaşadığı tecrübesizliği 7/24 kesintisiz destek sunarak giderir. Uzman ekibi ile canlı olarak veya iletişim numaranızdan size ulaşarak teknik bilgi sunar. Siz de web siteniz ile ilgili her türlü bilgi ve desteği Hosting.com.tr sitesinden alabilirsiniz.

Kaliteli Hizmet İçin Hosting.com.tr

Hosting.com.tr

Hosting.com.tr

Hosting firması genç ve dinamik bir ekibe sahiptir. Firma için en önemli kriter sunduğu kaliteli hizmetler kapsamında müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla en güncel teknolojileri kullanır ve kullanıcı dostu fiyatlar sunar. Bu sayede bütçenizi zorlamadan yüksek kalitede hizmet almanız mümkündür.

Yatırım ve fiyat politikalarını kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden kullanıcılara sunan firma, muhtemel anlar için müşterilerini mağduriyete uğratmaz. Çünkü her zaman birden fazla plana sahiptir. Firma yaptığı pek çok kampanya ile kullanıcılarını mutlu etmeyi başarır.

Neden Hosting.com.tr Tercih Edilmeli?

Firmanın sahip olduğu tecrübe ile en iyi şekilde kullanıcılarına hizmet verir. Sektörde lider olan firmalara da, yeni başlayan kullanıcılara da en yeni teknolojileri kullanarak projeler sunar. Hizmet yelpazesi oldukça geniştir fakat web tasarım, hosting ve domain çok fazla talep gören hizmetleri arasındadır. Hosting.com.tr firmasını tercih etmeniz için birkaç sebebi aşağıda gösterebiliriz;

  • Firmada 39 bini aşkın üye bulunur. Gittikçe artış gösteren ürün yelpazesi ve makul fiyatları ile firma üyelerini her daim memnun etmeyi başarır.
  • 64 bini aşan domain kaydı bulunur. Özellikle son zamanlarda eşi benzeri olmayan domain kampanyaları düzenler ve ücretsiz domain servisi sunar.
  • 23 binden fazla internet sitesi mevcuttur. Pek çok site firmanın sağladığı teknik destek, 7/24 canlı destek ve uygun fiyatlı paketleri ile firmaya çok güveniyor.
  • Bini aşan sunucuya sahiptir. Firma, her ihtiyaca uygun çözüm üreterek uygun fiyatlı çözümler sunar.

Siz de bu sebeplerden ötürü hosting.com.tr sitesini tercih edebilirsiniz. Site ile iletişime geçerek ücretleri ve hizmet yelpazesini detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

SEO Analiz Google Sıralama yarışması sponsorumuzun web site adresi: https://www.hosting.com.tr