Zohi Net ile Siteniz İlk Sırada Yer Alsın | Hamza Erol

tarafından
793
Zohi Net ile Siteniz İlk Sırada Yer Alsın | Hamza Erol

2008 yılında Almina Web Tasarım adı ile dijital dünyaya giriş yapan Hamza Erol, 2017 yılında Zohi Net ismi ile kendini duyurmuştur. Dünya genelinde projeler sunan firma web sitenizin Google arama motorunda ilk sıraya çıkabilmeniz için gerekli çalışmaları gerçekleştirir. İstanbul Ümraniye bölgesinde ofisi bulunan firma, domain ve hosting alanında geniş kapsamlı çalışmalar yürütür.

Firma Zohi Net ile birlikte Almina Web Çözümleri ve Ayrim Net Web Çözümleri sitelerine de sahiptir. Her birinden sitenizi ön plana çıkaracak hizmetleri temin edebilirsiniz. Bu arada SEO yarışması sponsorumuzun web adresini de buraya bırakalım: https://www.zohi.net

Site, kurulduğu ilk günden itibaren kullanıcıları memnun edecek projeler oluşturarak bir sitenin gereksinim duyacağı tüm hizmetleri sunmaktadır. 2.el domain, web tasarım ve hosting çalışmalarının yanı sıra aşağıdaki hizmetleri de sunar;

  • E-ticaret danışmanlık
  • Mobil uygulama yayınlaması
  • Sosyal medya yönetimi
  • Reklam yönetimi
  • Bakım ve destek
  • Ürün takibi

Firmadan genel domain temin edebileceğiniz gibi makul fiyatlarda e-ticaret domaini de alabilirsiniz. Birbirinden farklı paketlerde satışa sunulan web tasarım hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Web tasarım paketleri arasında kurumsal site, hazır tema site, wordpress e-ticaret yer almaktadır. Her biri mobil uyumlu ve kolay kullanım yönetim paneline sahiptir. Ayrıca alacağınız her türlü web tasarım paketleri 2 gün içerisinde teslim edilir.

Neden Zohi Net Tercih Edilmeli?

Zohi Net sitesini tercih etmek için birden fazla sebep vardır. Öncelikle firma hızlı ve güvenilir bir sistem ile çalışır. Temin edeceğiniz herhangi bir hizmeti maksimum 2 gün içerisinde teslim eder. Ayrıca alan adı, hosting hizmeti, hosting yedekleme ve web site tasarımı hizmetleri için iptal iade koşulu da yer almaktadır.

Tecrübeli bir firma olan Zohi Net, sunduğu pek çok hizmette %100 başarı gerçekleştirmiştir. Sitenizin en hızlı biçimde gelişmesini istiyorsanız bu site ile çalışabilirsiniz.

Zohi Net Hizmet Ücretleri

Zohi Net çalışma ücretleri alacağınız hizmete göre farklılık gösterir. Ancak piyasa şartlarına göre gayet bütçe dostu fiyatlarla hizmet sunulur. Bununla birlikte farklı ödeme seçenekleri ile ödemenizi gerçekleştirebilir, iptal iade durumunda ücretinizi geri alabilirsiniz. Siz de kaliteli bir web sitesine sahip olmak için Hamza Erol ile çalışabilirsiniz.