Dijitanya: En İyi Pazarlama Ajansı

tarafından
764
Dijitanya: En İyi Pazarlama Ajansı

En iyi dijital pazarlama ajansı Dijitanya, SEO uzmanı olan Kürşad Sualp tarafından kurulmuştur. Mutlu müşterilere giden yolun; müşteri desteği, hız, titizlik ve detaylı rapor sistemlerinden geçtiğine inanmaktadır.

Dijitanya, dikkatli ve doğru teknikleri ile müşterilerini arama motorlarında üst sıralara taşımaktadır. Web sitesi, sosyal medya hesapları ve tüm dijital işleri ücretsiz olarak analiz etme hizmeti sunmaktadır. İşlerinizi geliştirerek, satış oranınızı arttırmanıza fayda sağlamaktadır.

2022 SEO yarışması sponsorları arasında olarak SEO sektörüne katkı sağlayan Dijitanya hakkında sizlere biraz daha bilgi aktarmak istiyorum.

Dijitanya’nın Verdiği Hizmetler Nelerdir?

En iyi dijital pazarlama ajansı Dijitanya, İstanbul’daki en etkili pazarlama ajansıdır. Sosyal medya yönetimi konusunda uzman bir ekiple çalışmaktadır. Sadece size özel hizmetler veren bir şirkettir. Ajansın vermiş olduğu hizmetlere göz atalım;

1 – Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

2 – Dijital Pazarlama Hizmeti

3 – Web Sitesi Kurulumu & Tasarımı

4 – Sosyal Medya Yönetim Hizmeti

Dijital Pazarlama ajansı Dijitanya-Kürşat Sualp

Dijital Pazarlama ajansı Dijitanya-Kürşat Sualp

Dijitanya’nın Kurucusu ve Seo Yöneticisi Kürşad Sualp Kimdir?

En iyi dijital pazarlama ajansı olan Dijitanya kurucusu Kürşad Sualp iletişim stratejileri alanında uzmanlaşmış, profesyonel hizmetler veren bir iş insanıdır.

Youtube platformunda da “SEO Sohbetleri” adlı içerikler üretmektedir. Kendisi 250’den fazla SEO projesini yönetmiştir. Büyük projelerde yer almaya devam etmektedir. Kürşad Sualp’ın verdiği hizmetler;

1 – SEO Hizmeti

Marka bilinirliğiniz artarken reklam maliyetinizin düşmesi için tercih edebilirsiniz.

2 – SEO Danışmanlığı

Bir SEO ekibiniz var ama sitenizle alakalı sorunların tespit edilmesini istiyorsanız Profesyonel SEO Danışmanlığı alabilirsiniz.

3 – SEO Eğitimi

Sıfırdan ileriye 10 dersten oluşan kişiye özel ders almak için en iyi pazarlama ajansının kurucusu Kürşad Sualp ile iletişime geçebilirsiniz.

Neden Kürşad Sualp ve Ajansı Dijitanya?

En iyi dijital pazarlama ajansı Dijitanya’nın kurucusu Kürşad Sualp çalışanları ile birlikte birçok başarı hikayesine imza atmıştır. Yerel bir gazete sitesinin organik trafiklerinde %172 büyüme yaratmayı başarmışlardır. Bir firmanın SEO performansını 5 kat arttırmışlardır. Özel bir taşımacılık hizmeti sağlayan firma ile sıfırdan başlayıp 12 aylık bir süreden sonra organik trafikte %654 büyüme sağlamayı başarmışlardır.

Sizde profesyonel bir ekip ile çalışmak isterseniz İstanbul’un en iyi ajansı Dijitanya’yı tercih edebilirsiniz. Ücretsiz SEO analizi yapmak için web sitelerini ziyaret etmeyi unutmayın.